Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Новости от партнеров Як з 2013 року зареєструвати речові права на нерухоме майно

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Новости от партнеров

До відома громадян та юридичних осіб! Реєстраційна служба головного управління юстиції у Миколаївській області інформує, що відповідно до внесених змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», з 1 січня 2013 року для отримання свідоцтва про право власності на нерухоме майно, що підтверджує виникнення права власності, державної реєстрації обтяжень та отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (у формі витягу, інформаційної довідки та виписки) необхідно звертатися до реєстраційних служб відповідних територіальних управлінь юстиції Миколаївської області.

У місті Миколаєві зазначена реєстрація відбуватиметься за адресою м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 17/4.

Адреси реєстраційних служб в районах Миколаївської області розміщено на веб-сайті Головного управління юстиції у Миколаївській області за адресою www.just-mykolaiv.gov.ua.


За консультаціями з питань діяльності реєстраційних служб необхідно звертатися до відповідних управлінь юстиції. Ви можете проконсультуватися в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області через мережу Інтернет: запити надсилайте на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Реєстрація прав власності на нерухоме майно та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об'єктом незавершеного будівництва буде проводитися нотаріусом, який вчинив таку дію.

Довідки за телефонами (0512) 47-24-89, 47-21-42.


Інформацію надано реєстраційною службою Головного управління юстиції у Миколаївській області

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.