Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Новости от партнеров Музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Новости от партнеров

altМузей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.» гостинно відкрив свої двері для відвідувачів 29 квітня 1975 року. Старовинний будинок кінця ХІХ століття, в якому розташований музей, є пам’яткою історії та архітектури.

Меморіальна дошка, встановлена на фасаді будинку, свідчить про те, що в 1941-1943 роках тут проживав видатний розвідник Герой Радянського Союзу Віктор Олександрович Лягін.


В музеї працюють виставки: «Війна», «Зброя Перемоги», «Жіночий портрет воєнного часу», «Віктор Лягін. Людина-легенда», «Завтра була війна». Велику цікавість викликає виставка масштабних моделей «Воєнна історія в мініатюрі», на якій представлено близько 300 моделей військової техніки ХХ-ХХІ століття.

Програма музею передбачає різноманітні форми роботи зі шкільними колективами: екскурсії тематичні, оглядові, пішохідні по вулицях міста, інтелектуальні ігри для школярів різного віку, музейні уроки, лекції, зустрічі з ветеранами. Для індивідуальних відвідувачів музей надає платні послуги: робота з експонатами музею, наукові консультації при підготовці учнівських дослідницьких, творчих робіт, допомога у складанні списку необхідної  літератури.

В відеотеці музею унікальна хроніка часів війни, документальні та художні фільми, присвячені воєнним подіям.

На виїзді до шкіл музей проводить Дні Музею в школі, експонує пересувні виставки «Попередження людству» та «Віктор Лягін. За покликом серця».

Вартість вхідного квитка: для дітей – 4 грн., для дорослих – 6 грн.

Адреса музею: вул. Лягіна, 5.
Музей працює щодня, крім неділі, з 9.00 до 16.00.
Телефон для довідок : (0512)37-65-03.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.