Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Попов і Атланова [Електронний ресурс] // Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія : [офіційний сайт]. — Текст. і граф. дані.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Попов і Атланова

26 травня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч студентів із талановитою молодою родиною — Олександром Поповим та Анною Атлановою.


Наші колеги Олександр Попов та Анна Атланова працюють в Миколаївській обласній державній телерадіокомпанії. Олександр — оператор, Анна — асистент режисера. Анна за першою освітою — інженер комп'ютерних систем. За другою вона — звукорежисер.

Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Але серце її віддано музиці та співу. Сьогодні вона чудова співачка, поетеса та композитор.

За словами Олександра, робота на телебаченні — це 24 години творчого процесу. Саме його очима, ви, телеглядачі, бачите найяскравіші події, найхарактерніші деталі, котрі розкривають внутрішній світ героїв репортажів.

Це два таланти, об'єднані найщирішими почуттями. Дві творчі особистості, які знаходять один в одному натхнення та підтримку.

На творчому вечорі Анна та Олександр поділилися з молоддю своїми секретами творчості та традиціями щасливої родини. Віра Марущак, миколаївська письменниця, зазначила, що такі зустрічі вкрай необхідні, бо вони є прикладом бережливих стосунків, глибоких почуттів, єднання у творчості.

 

Попов і Атланова [Електронний ресурс] // Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія : [офіційний сайт]. — Текст. і граф. дані. — Режим доступу: http://www.ogtrk.mk.ua/index.php/component/blog_calendar/2014/05/27?Itemid= (дата звернення: 11.06.2014). — Заголовок з екрана.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.