Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Монети — літопис минулого // www.gurt.org.ua/news/recent/3073/ – 2009. — 26 червня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Монети — літопис минулого

25 червня Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго” у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відкрив краєзнавчу виставку, яка отримала назву “Монети — літопис минулого”.

Нумізматична виставка присвячена дню молоді. Фінансову підтримку акції здійснило Управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

За словами Криницької Ольги, голови правління фонду, цей захід спрямований на долучення молоді до історико-культурних цінностей, збагачуючи її дозвілля більш естетично спрямованими формами. Виставка розкаже молодим миколаївцям про історію розвитку грошей на Півдні України з царських часів до наших днів.

Ольга впевнена, що насьогодні постає потреба державного й організаційного менеджменту в галузі культури, який сприятиме не лише вивченню та задоволенню попиту молоді на той чи інший продукт, але й формуватиме цей попит, орієнтуючи молодь на долучення до національних та регіональних культурних цінностей.

Тому благодійний фонд  “Індиго” готуючи цей захід, найголовнішою метою ставив організацію інформаційно-пізнавального заходу на європейському рівні, для того щоб подарувати молоді нашого міста цікаву частинку історії Миколаївського краю, тим самим залучаючи її до пізнання його краєзнавчих цінностей.

Нумізматика, як наука про монети, вивчає історію грошового обігу по його матеріальних залишках. Як допоміжна історична дисципліна нумізматика дає важливий матеріал для розв'язання проблем історії, археології, політичної економії, мистецтвознавства, мовознавства та інших наук. Нумізматику також цікавлять історія техніки монетної справи, розвиток медальєрного мистецтва і інші питання, пов'язані зі специфічним виглядом історичних джерел — монетами, медалями, жетонами.

Тому готуючи цю краєзнавчу виставку, працівники фонду підготували експонати у їх історичному розвитку (монети від часів Російської імперії — до перших років вже незалежної України), дотримуючись періодизації розвитку монетної справи. Все це разом робить майбутню виставку захоплююче цікавою та інформаційно змістовною.
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.