Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Криловська О. Краєзнавчий fооt-квест — знайомство з історією рідного міста / О. Криловська // БібліоАС. — 2017. — № 20. — С. 22.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий fооt-квест — знайомство з історією рідного міста

Прагнучи поглибити знання молоді з історії рідного міста, ознайомити з архітектурними пам'ятками, забезпечити змістовне і цікаве дозвілля, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва започаткувала цикл краєзнавчих fооt-квестів «Історичний Миколаїв». У 2017 році foot-квести пройшли Адміральською, Великою Морською та Нікольською вулицями. Учасники квестів — студенти миколаївських ВНЗ, технікумів, учні ліцеїв та шкіл — мали здійснити прогулянку за певним маршрутом, відгадати загадки на культурно-історичну тематику, знайти необхідні міські об'єкти, зробити біля них підтверджувальне командне селфі і отримати на кожній локації від координаторів фрагменти пазлів. Впоравшись із завданнями, учасники команд мали повернутися до бібліотеки, скласти з частинок цілісну картину (портрет Г. Потьомкіна, пам'ятник О. Грейгу тощо), ідентифікувати зображення і відзвітувати про свій маршрут перед журі.


Цьогоріч у травні вперше відбувся foot-квест однією з найдовших вулиць старого міста — Нікольською. П'ять команд — з Миколаївського будівельного коледжу КНУБА, Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, загальноосвітньої школи №3 — вирушили на пошуки історичних та архітектурних пам'яток. Протягом двох годин вони мали знайти збудовану греками-переселенцями (Свято-Миколаївську) церкву; навчальні заклади, що поклали початок жіночій (Перша українська гімназія ім. М. Аркаса) та вищій освіті в Миколаєві (МНУ ім. В. О. Сухомлинського, стара будівля вчительського інституту); будинки видатних людей, які мешкали в нашому місті: Й. де Рибаса, братів Кенігсбергів та Поджіо: сквер О. Гмирьова, пам'ятник В. Чорноволу, пам'ятну дошку К. Константинову, бюст В. Сухомлинського.

Переможцями стали найспритніші, найшвидші та найбільш ерудовані. Перше місце посіла команда «Адреналін» (машинобудівний ліцей), друге і третє — команди з будівельного коледжу: «Маленькі бджілки» і «Ноїв ковчег», які були нагороджені дипломами та квитками в кінотеатр, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр та зоопарк. У номінації «Шалена фотозйомка» перемогла команда «Пронири» (ЗОШ №3), отримавши диплом і торт. А команда «Смайлики» (МБК) здобула приз глядацьких симпатій у вигляді подарункового сертифікату на відвідування квест-кімнати «Сокровища Алькатраса».

Краєзнавчі квести завоювали неабияку популярність серед міської молоді. Юнаки та дівчата вдячні бібліотеці за весело й цікаво проведений час, за нові знайомства, нові знання і незабутні враження. Миколаївська молодь до нових квестів готова!

Криловська Оксана, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.