Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Миколаївська письменниця Тетяна Купрієвич презентувала нову збірку в юнацькій бібліотеці [Електронний ресурс] // Миколаївська правда. — 2019. — 21 березня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

20 березня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку “Нарисую словами” презентувала молода миколаївська письменниця Тетяна Купрієвич.

Модератор зустрічі, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв наголосив, що у творчому доробку авторки це вже сьоме видання. Також він відзначив тісне партнерство бібліотеки і Тетяни Купрієвич, яка в минулому році виступила у новому для себе амплуа — літературного експерта у складі журі обласного молодіжного конкурсу “Від автора — до читача, від читача — до автора”.


Вірші і проза нової книги присвячені різноманітним речам: природі, вулицям Миколаєва та людям, які оточують автора. Відповідаючи на запитання, молода поетеса розповіла, що любов до поезії їй прищепила шкільна вчителька, яка задавала домашні завдання у віршованому вигляді. Тетяна теж хотіла стати викладачем, але так склалося, що отримала технічну освіту і якийсь час навіть працювала на “Зоря-Машпроект”. Ілюстраторка книги Ірина Ярошевська — “в душі — художник, за покликанням — бібліотекар” — розповіла історію знайомства з Тетяною, яке перейшло у співпрацю: у малюнках Ірини Тетяна “побачила” свої вірші.

Присутніх — студентів Миколаївського політехнічного коледжу, вчителів і викладачів МОІППО, бібліотекарів і колежанок поетеси — розвеселила проведена перекличка за книгою “Азбука імен”. Повчальним і, часом, несподіваним виявилося гадання по книзі “Нарисую словами”.

На завершення Тетяна прочитала вірш “Щастя” про перше кохання і побажала усім присутнім взаємності у почуттях та сімейного щастя. Вона зі словами вдячності подарувала бібліотеці нову збірку та із задоволенням роздавала на книгах і книжкових закладках автографи.

Миколаївська письменниця Тетяна Купрієвич презентувала нову збірку в юнацькій бібліотеці [Електронний ресурс] // Миколаївська правда. — Електрон. дані. — Режим доступу: http://www.nikpravda.com.ua/%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BF/. — Назва з екрана. — Дата публікації: 21.03.2019. — Дата перегляду: 25.03.2019.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.