Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Драгуновська Н. Творчий конкурс як засіб патріотичного виховання молоді / Наталія Драгуновська // Бібліотечний форум : історія, теорія і практика. — 2019. — № 3. — С. 26—27. — (Родзинки бібліотечного досвіду Миколаївщини).

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Творчий конкурс як засіб патріотичного виховання молоді

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва активно використовує бібліотечні творчі конкурси задля залучення молоді до читання, самореалізації особистостей, розкриття талантів читачів. За останні десять років було проведено двадцять конкурсів різної тематики: літературні, етнографічні, патріотичні, профорієнтаційної спрямованості.


У 2018 році бібліотека організувала і провела обласний патріотичний конкурс молодіжної творчості “Наша спадщина”. Сто три учасники віком від 15 до 35 років із Миколаєва та Южноукраїнська, п’ятнадцяти районів області та трьох об’єднаних територіальних громад надіслали до оргкомітету 187 робіт у трьох номінаціях: “Вірш/проза”, “Малюнок/картина”, “Вироби народного промислу”.

До роботи в журі були залучені фахівці відповідних напрямків. Враховуючи основні критерії оцінювання — відповідність тематиці конкурсу, оригінальність ідеї, естетичність, емоційність роботи, майстерність виконання, поважне журі визначило дев'ятьох переможців і відзначило роботи шести учасників.

Святкове нагородження відбулося в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в руках молоді”. Дипломи та подарунки переможцям, грамоти та заохочувальні призи конкурсантам вручали члени журі під гучні оплески й вітальні вигуки присутніх. Запальними піснями вітав переможців і радував всіх учасників урочистої церемонії композитор і виконавець, заслужений артист України Олександр Сичов.

Особливо відзначилася молодь Кривоозерщини. Ціла плеяда, а саме 30 творчих особистостей, взяла участь у конкурсі. 11 з них здобули перемогу або відзнаку.

Організатори конкурсу, сповнені гордості за надзвичайно талановиту молодь, побажали всім учасникам вдосконалювати свою майстерність і досягати вершин, та одразу ж запросили до участі в ще одному конкурсі, оголошеному у 2018 році бібліотекою, конкурсі літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора”. Хто знає, можливо, для когось це буде першою сходинкою до літературного Олімпу.

Наталія Драгуновська, провідний методист Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.