Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Миколаївцям розповіли про ТОП-5 цікавих книжок червня [Електронний ресурс] // Свідок.info. — 2020. — 13 червня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Миколаївські бібліотеки вже вийшли з карантину — саме час вибрати книгу для читання влітку. В ефірі програми «Новий день» на UA: Миколаїв бібліотекарка Тетяна Гервасьєва назвала червневий ТОП-5 видань.


Іван Андрусяк «Лякація» — це відомий український письменник із своєю чудовою поетичною збіркою. Дітей захопить яскраве оформлення книжки, а ще більше ці віршики. У першому віршику «Як дружити з бегемотом» немає розділових знаків: ні ком, ні крапок, ні тире, — але читати його одне задоволення.

У «Казках на ніч для дівчат-бунтарок» зібрано сто історій ста видатних жінок з усього світу. Вони були бунтарками. Хтось в прямому сенсі цього слова, а хтось виступав проти стереотипів чи умов життя. Сто історій про дівчат-бунтарок, які стали тим, ким вони захотіли. Тут різноманітні розповіді про жінок із різних історичних періодів. Неймовірне видання. Коротенькі історії, чудові ілюстрації. Така книжка має бути в кожної дівчини і дівчинки.

Для проведення літнього вечора підійде «Дім дивних дітей». Американець Ренсом Ріґґз знімав короткометражні фільми, записував відеоблог і колекціонував ретро-фотографії. А потім якось взяв і придумав цікаву історію. І ця історія стала цією книжкою. Книга дуже відрізняється від екранізації. Там навіть інша кінцівка і герої прописані зовсім по-іншому. Отож, є цікавий дім, де живуть діти з різними цікавими можливостями: хтось дуже сильний, хтось уміє бачити майбутнє, у когось у голові живуть бджоли. Вона підійде і для дорослих, і для підлітків, для всіх, хто хоче поринути у фентезійний світ і отримати задоволення від легкого приємного червневого читання.

І, звичайно, як нам обійтися без кохання. «Загадковий спадкоємець» — це твір відомої англійської романістки Джорджет Хейєр. Вона писала історичні любовні романи і історичні детективи. Кажуть, що в її детективах люди частіше помирали від гострого слівця, ніж від гострого предмета. Усе дуже по-англійськи, стримано, класно і атмосферно. У цій книжці, звичайно, буде кохання, велика родина зі своїми таємницями, пригоди. Зручно брати із собою — зручний формат і цікава класна романтична історія.

Рецепт щастя від шведів — «Лагом». Ця книжка буде цікава всім, хто хоче розслабитися і перезавантажити своє життя. Можливо, хтось думає, що чогось не вистачає для повного щастя чи щастя має бути трошки в іншому чи іншим. Тут є і теорія, і практика. Розповідається про те, як живуть шведи з добробутом, зі смаком. Це путівничок і лайфхак від шведів. Читаємо і розбираємось, як стати ще щасливішими.


Миколаївцям розповіли про ТОП-5 цікавих книжок червня [Електронний ресурс] // Свідок.info. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://svidok.info/ru/evidence/42238. — Назва з екрана. — Дата публікації: 13.06.2020. — Дата перегляду: 16.06.2020.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.