Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Миколаївські бібліотекарі провели zoom–зустріч у рамках міжнародного форуму [Електронний ресурс] // Свідок.info. — 2020. — 23 вересня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

У рамках Львівського міжнародного бібліотечного форуму відбулася zoom-зустріч з командою Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, змодерована завідувачем відділу соціокультурної діяльності молоді Андрієм Алієвим. Про це повідомили в установі.


Команда бібліотекарів поділилася найбільш цікавими родзинками та креативними рішеннями в організації своєї роботи, зокрема в умовах карантину. Головним своїм завданням команда вбачає промоцію бібліотеки, книги та читання. Бібліотекарі розповідали про ведення підкастів на місцевій радіостанції, а в умовах карантину — домашніх читань літератури; створення «Тесту 99» — щотижневої рубрики на місцевому телебаченні UA:Миколаїв, яка проіснувала близько двох років, і виступи у якості книжкового експерта на ранішніх ефірах місцевого телебачення; діяльність літературно-музичного об’єднання «Молодість у віршах», що проводить свої івенти у Молодіжному просторі і у форматі open air.

Неабияке приємне враження колег з інших міст і країн викликала розповідь бібліотекарки-спортсменки про власний авторський проєкт «Фітнес на карантині» і тренування не виходячи з дому, а також групові заняття та індивідуальні консультації для користувачів від бібліотечного психолога і заняття йогою. Бібліотекарка-екскурсовод поділилася своїми краєзнавчими напрацюваннями — інтерактивними екскурсіями, foot-квестами вулицями міста, а також проєктом «video-street-talking», розпочатим під час карантину.

На останок бібліотекарі закликали усіх ближче ознайомитися з креативними проєктами на сайті (http://unbib.mk.ua/ ) і побажали колегам завжди діяти у синергії.


Миколаївські бібліотекарі провели zoom–зустріч у рамках міжнародного форуму  [Електронний ресурс] // Свідок.info. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://svidok.info/ru/evidence/45454?fbclid=IwAR3dWisrKZ5NXehtZqzZ6oXiaQ-tBkD8iiVMqSotXYdeywhDCqWyCBdEmU4. — Назва з екрана. — Дата публікації: 23.09.2020. — Дата перегляду: 24.09.2020.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.