Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть «Обери спорт для себе»: миколаївські громадські діячі організували для дітей святкові естафети [Електронний ресурс] // Новини N. — 2023.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

«Обери спорт для себе»: миколаївські громадські діячі організували для дітей святкові естафети
 
До Міжнародного дня захисту дітей у селі Новокатеринівка Степівської ТГ відбулося свято “Обери спорт для себе”, організоване для місцевих школярів і дітей-переселенців Благодійним фондом “Індиго”, Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва спільно з Всеукраїнською фундацією “Захист прав дітей”, ГО “Федерація легкої атлетики Миколаївській області” за підтримки управління молоді та спорту Миколаївської ОВА.
 
Захід почався з вітань господарів — директора Новокатеринівського ліцею Галини Кравченко і депутата сільської ради Людмили Колодзійської, а також представників миколаївської делегації — голови Благодійного фонду “Індиго” Ольги Криницької, віцепрезидента ГО “Федерації легкої атлетики Миколаївської області” Анатолія Бугайова, куратора Миколаївської області від Фундації “Захист прав дітей” Зої Щербини, завідувачки науково-методичного відділу МОБЮ Ірини Бринкіс, які побажали юним учасникам свята миру, безпеки, гарних літніх канікул і запросили взяти активну участь в спортивних естафетах, цікавих вікторинах і конкурсах.
 
Невдовзі команди юних спортсменів вже завзято змагалися (бігали, стрибали, долали бар’єри, виконували вправи з м’ячами) під уважним керівництвом професійних наставників, тренерів з легкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності. Головним суддею змагань був Анатолій Іванович Бугайов. Учасники чотирьох команд відчули справжній командний дух, адже від кожного з них залежала перемога саме його команди. Стомлені, але щасливі переможці отримали вітання і нагороди. Всі учасники естафет отримали подарунки від Ольги Криницької та Зої Щербини.
 
Другим етапом заходу стали творчі та інтелектуальні змагання. Під час конкурсу малюнків на асфальті “Діти України за мир!” діти залюбки малювали квіти, серця, патріотичні символи та зобразили навіть мапу України. Всі юні художники отримали солодкі призи. Потім юнаки і дівчата взяли участь в інтелектуальному герці, який провела Ірина Бринкіс. Відповідаючи на запитання вікторин “Олімпійські ігри”, “Види спорту”, “Чемпіони серед тварин”, учні показали високий рівень обізнаності у запропонованих темах. Пані Ірина запропонувала присутнім влітку прокачувати свої знання, граючи в онлайнові ігри на сайті бібліотеки, а ще читати книжки — для розвитку, відпочинку і насолоди.
 
На завершення юні учасники заходу потішили організаторів танцювальними номерами та гарними співами. Хлопці і дівчата були в захваті від конкурсів, раділи подарункам, щиро дякували організаторам і запрошували до Новокатеринівки ще й восени.
 
 
«Обери спорт для себе»: миколаївські громадські діячі організували для дітей святкові естафети [Електронний ресурс] // Новини N. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://novosti-n.org/ua/news/-Obery-sport-dlya-sebe-mykolayivski-gromadski-diyachi-organizuvaly-dlya-ditej-svyatkovi-estafety-269447.  — Назва з екрана. — Дата публікації: 07.06.2023. — Дата перегляду: 12.06.2023.
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.