Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Снітко М. В. Урок безпеки “Вогонь: друг чи ворог!” [Електронний ресурс] // Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Миколаївської області : офіційний сайт. — Текст. і граф. дані. — Режим доступу: https://sites.google.com (дата звернення: 28.11.2012).

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Урок безпеки “Вогонь: друг чи ворог!”

Відповідно до плану спільних заходів Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Миколаївської області 16-го жовтня 2012 року методистом центру було проведено «урок безпеки» з користувачами обласної бібліотеки для юнацтва.


Мета заходу — навчити дітей як діяти при виникненні надзвичайної ситуації. В ході уроку обговорювалися такі питання як профілактика пожеж, дії у випадку їх виникнення, правила поведінки та виклику служби порятунку при виникненні пожежі, та інше. Методисти Центру навчили як користуватися первинними засобами пожежогасіння у випадку пожежі.

Хочеться сподіватися, що отримані знання молоді не прийдеться використовувати у житті, ну, а якщо лихо і трапиться, вони зуміють відреагувати вчасно і правильно.

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Снітко М.В.

Джерело https://sites.google.com

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.