Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Наші програми і проєкти Культурно-освітня програма “Європейська світлиця” (2009-2015 роки)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Наші програми і проєкти

База реалізації: відділ читального залу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, Кривоозерська ЦРБ.

У квітні 2009 року у відділі читального залу бібліотеки оформлено і презентовано школярам і студентам інформаційний стенд “Європейська панорама”, де зібрано друковані та електронні видання. Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва взяла активну участь у Всеукраїнському конкурсі-вікторині “Україна — європейська держава”, організованому на виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки (Постанова Кабінету Міністрів України від 02.07.08). Переможці конкурсу-вікторини були нагороджені грамотами, а також 25 грудня для них була організована поїздка до міста Києва у Представництво Європейської Комісії в Україні, де вони мали змогу поспілкуватися з керівником торгово-економічного відділу Ульріке Хауер, яка розповіла про роботу Представництва. Учасники  отримали подарунки: періодичні видання та диски про Європейський Союз і його “країни-члени”.

Мета Програми “Європейська світлиця”: підвищення рівня поінформованості юнацтва Миколаївщини з питань організації роботи і діяльності Європейського Союзу, покращення розуміння молоддю перспектив та викликів, пов'язаних з  отриманням Україною членства в Європейському Союзі. Головне завдання — забезпечення загальнодоступності інформації з питань європейської інтеграції України.

Структура Програми:
цикли масових заходів в рамках Сезонів країн-членів Європейського Союзу (інформаційно-пізнавальні години, експрес-подорожі, кулінарні шоу, модні тусовки, святкові палітри, літературні паті);
наочна популяризація (інформаційний стенд “Європейська панорама”, тека “Україна в європейській співдружності”, книжкові виставки, у т. ч. віртуальні);
інформаційно-бібліографічна робота (інформування абонентів);
реклама Програми (видання і розповсюдження закладок, збірок сценаріїв, розміщення матеріалів на сайті).

Партнери Програми: Представництво Європейської Комісії в Україні, Миколаївський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода», Товариство національних меншин Миколаївщини; навчальні заклади міста; Кривоозерська ЦРБ.

План роботи за програмою на 2010 рік

План роботи за програмою на 2011 рік

План роботи за програмою на 2012 рік

План роботи за програмою на 2013 рік

Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.