Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Наші проекти Програма підтримки обдарованої молоді «Шукаємо таланти» (2011-2017)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Наші проекти

Програма реалізується з 2006 року. База реалізації: відділ краєзнавства і мистецтв Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.

Саме в творчості найповніше розкриваються суттєві риси особистості, знаходять відображення її почуття, духовні цінності. У підлітків художнє відображення дійсності починається з формування їхнього ставлення до світу як до спорідненого їм, тобто з формування естетичної позиції. Виходячи з цього і художній образ в юнацькій творчості постає в різноманітних формах і створюється з найрізноманітніших матеріалів.

Бібліотека для юнацтва повинна стати тим творчим середовищем, яке дасть змогу дівчатам та юнакам максимально реалізувати накопичений творчий потенціал, можливість виступити в новому соціальному амплуа, змогу вільного активного неформального спілкування з іншими творчо обдарованими особистостями, отримання поради від більш досвідчених, визнаних Майстрів. Бібліотека підтримує самостійний творчий пошук молоді в будь-якій галузі. Адже сьогодні в Україні з’явилася нагальна потреба суспільства в творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуально і духовно розвинених громадянах.

Мета Програми — створення єдиного інформаційного простору для вільного неформального спілкування творчих особистостей; підтримка і сприяння розвитку творчих здібностей юнацтва, допомога в реалізації накопиченого творчого потенціалу, пошуку шляхів визнання.

Основні завдання: стимулювати творчу активність читачів та миколаївської молоді взагалі; створити максимально повний інформаційний банк про творчо обдаровану молодь Миколаївщини, про організації, установи та заклади, що займаються розвитком творчих здібностей юнацтва; організувати при бібліотеці клуби за інтересами, які допоможуть реалізації творчих здібностей молодих читачів та сприятимуть підвищенню зацікавленості літературою про різні види мистецтва і творчі шляхи відомих митців; запроваджувати інноваційні методики та форми співпраці бібліотеки з молоддю; сприяти спрямованому естетичному вихованню та формуванню естетичної культури, духовності молоді міста; сприяти національно-патріотичному вихованню молоді засобами мистецтва і прилучення до творчості.

Структура Програми:

Цикл зустрічей, дебютів, презентацій творчості молоді “Арт-серпантин”; коло фрістайлів з креатив-сесії “Хочу сказати!”; цикл мистецько-соціальних арт-толок “Територія творчості”; мистецьке коло “Захід-Схід: єднання міст”; майстер-класи фахівців мистецтва і культури

Клуб творчої молоді “Імпульс”

Молодіжні творчі конкурси

Видавнича діяльність: цикл краєзнавчих біобібліографічних нарисів “Творча Миколаївщина”, каталоги до виставок, буклети

Віртуальні виставки на бібліотечному сайті

Наочна популяризація літератури з мистецтва, нот, компакт-дисків

Партнери Програми: відділ з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації; комісія “Спорт та жінки” НОК України; Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району; Миколаївська міська станція юного техніка; школа мистецтв №2; дитяча музична школа №5; вокальна студія та “Школа дитячого TV” Миколаївського Палацу творчості учнів; Миколаївський молодіжний творчий клуб “Імпульс”; Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”; Миколаївська обласна організація Національної спілки фотохудожників України; Миколаївський обласний краєзнавчий музей; Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв; Миколаївський коледж культури і мистецтв.

 

План роботи за програмою на 2010 рік

План роботи за програмою на 2011 рік

План роботи за програмою на 2012 рік

План роботи за програмою на 2013 рік

План роботи за програмою на 2014 рік

План роботи за програмою на 2015 рік

 

 

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.