Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Інформаційно-ресурсний центр Конкурс-2014 "Моя майбутня професія" Ростислав Яжло (заохочувальний приз)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інформаційно-ресурсний центр - Конкурс-2014 "Моя майбутня професія"

Яжло Ростислав Сергійович. Вчитель / Обласний молодіжний конкурс портфоліо “Моя майбутня професія необхідна суспільству”. — С. Новогригорівка Арбузинського району Миколаївської області, 2014.

 

Яжло Ростислав Сергійович — 1999 року народження, учень 9 класу Новогригорівської зош І-ІІ ступенів Арбузинського району, майбутній вчитель.

 

Моє народження стало збігом випадковості і закономірності. Подальший мій життєвий шлях підкоряється цьому ланцюгу подій.

 

Мій батько, Яжло Сергій Михайлович, випускник Первомайської школи №3, навіть не мріяв стати частинкою громади мальовничого степового села Новогригорівка, що на Арбузинщині. Та його прагнення бути педагогом і певний збіг випадкових обставин назавжди подарували душу і серце мого тата, вчителя початкових класів, новогригорівським дітям.

 

Моя мати, Яжло Олена Іванівна, вчителька української мови та літератури, народжена на благодатній новогригорівській землі, вихована працелюбними батьками і невтомними педагогами моєї школи, з дитинства хотіла стати вчителем.

 

Маю надію, що ця закономірність в наполегливості у досягненні своєї мети буде мною наслідувана і примножена. Ще з раннього дитинства я бачив творчий підхід до роботи у мого тата та наполегливу працю моєї неньки. Вони подарували мені любов і наснагу нести людям добро знань. Я з надією дивлюся в майбутнє, адже мрію стати вчителем, який продовжить і примножить працю моїх батьків. Своє сьогодення я присвячую підготовці до вступу у Первомайський педагогічний коледж за фахом «вчитель початкових класів». Я вірю, що моє покликання стане фундаментом для розбудови моєї незалежної України. Я хочу досягнути великих висот у педагогіці, навіки залишаючись у серцях моїх майбутніх вихованців Вчителем. Адже вчитель початкових класів – це людина, яка створює особистість, майбутню частинку суспільства. Інколи направляє на життєвий шлях, а інколи і дарує долю”.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.