Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Інформаційно-ресурсний центр Конкурс-2014 "Моя майбутня професія" Тетяна Дереновська, ІІ місце

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інформаційно-ресурсний центр - Конкурс-2014 "Моя майбутня професія"

Дереновська Тетяна Юріївна. Тележурналіст / Обласний молодіжний конкурс портфоліо “Моя майбутня професія необхідна суспільству”. — С. Агрономія Арбузинського району Миколаївської області, 2014.

Тетяна Дереновська — 1996 року народження, учениця 11 класу Агрономійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, майбутній тележурналіст.

“Одного грудневого ранку, коли я тільки-но з’явилась і щосили кричала, щоб повідомити про це всьому світу, лікарі моїй матусі сказали: «Ой яка голосиста, мабуть артисткою буде». Пізніше виявилось, що слова в деякому розумінні були пророчими. Вже через чотири роки, коли я навчилася читати і вивчила всі вірші з «Абетки здоров’я», почала надокучати всім. Батьки не знали, куди відправити цю маленьку кучеряву «дзиґу».

Тоді вирішили: мене потрібно чимось зайняти, і віддали мене на танці. Згодом одним гуртком не обійшлось. Я з задоволенням відвідувала вокал, волейбол, фольклорний та інші гуртки.

Поступово спорт і танці відходили на задній план, а любов до сцени росла. Коли я отримала першу перемогу в районному конкурсі декламаторів, радощів не було меж. Я почала більше і більше вчити вірші і прозові твори, почала писати сама. Поличка нагород поповнювалась, і разом з цим моє серце наповнювалось любов’ю. Я полюбила все: глядачів, які з захватом слухали мене, природу, яку я оспівувала в віршах, нашу прекрасну українську мову і, звичайно, поезію.

Але, на жаль, все не стоїть на місті. Коли я в одинадцятий раз стояла на першому дзвонику, я замислилась, що через рік потрібно відкривати двері нового життя. Після довгих роздумів я твердо вирішила: «Хочу бути тележурналістом!».

Насамперед, журналіст — це найцікавіша професія з усіх, які я знаю. Бути журналістом — означає жити в гармонії з усіма людьми. Актуальність обраної мною професії полягає в тому, що не дивлячись на титанічний труд, ти не лише працюєш, а й відпочиваєш і вчишся. Як кажуть, одним махом вбити двох зайців, в моєму випадку – трьох.

Моя мрія бути ведучою телепрограми про цікаві історії і чудеса, які є в нашій країні та і взагалі на нашій планеті. Дуже хочу відвідати хоча б одне місто кожної області нашої країни, поспілкуватись з людьми цих міст, розпитати про їхні величні споруди і храми.

Взагалі, моє життєве кредо: «Вік живи – вік навчайся», адже в світі ще так багато нерозгаданих сторінок”.

Интересная статья? Поделись ею с другими:

RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner

Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.