Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Карта творчості Кондратюк Юлія

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Карта творчості

Обласна бібліотека для юнацтва в рамках програми “Шукаємо таланти”, творче об'єднання художників-аматорів та народних майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Прибужжя” при ОЦНТ та КОР в рамках циклу персональних виставок “Нові імена Миколаївщини” запрошують Вас на арт-вернісаж Юлії Кондратюк.

Кондратюк Юлія Олександрівна народилась у м. Вознесенськ 15 серпня 1981 року.
Навчалася у Вознесенській загальноосвітній школі №10. З дитинства захоплювалася малюванням, літературою, історією, виявляла схильність до гуманітарних наук. Займалася у гуртку дизайну вознесенської станції юних техніків, приймала участь у конкурсах з образотворчого мистецтва.

Велике значення у зростанні інтересу Юлії до мистецтва відіграло те, що її мати, Галина Сергіївна, була молодшим науковим співробітником  Вознесенського художнього музею Є. А. Кібріка, видатного художника-графіка, уродженця Вознесенська. На той час в музеї часто проводилися виставки місцевих художників і відомих майстрів. Це був центр спілкування усіх небайдужих до мистецтва людей, тут часто бували приїжджі з інших міст, іноземці.

1998 року закінчила школу і вступила до Одеського Театрально-художнього училища ім. М. Б. Грекова. Проходила стажування і набувала досвіду в Одеському театрі драми і музичної комедії.
У 2002 році успішно закінчила училище і вступила до Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв на факультет музики і образотворчого мистецтва за спеціальністю мистецтвознавець, критик, викладач.

Деякий час, ше з училища, Юлія брала участь у зустрічах вознесенського літературного об'єднання “Веселка” (його очільник — знаний поет Петро Іванюк), писала вірші, інколи статті про художників. По можливості намагалася відвідувати виставки в Миколаєві та інших містах, навчитись чогось нового. Так, окрім Одеси, Києва, Львова, Юлі пощастило побувати в Третьяковській галереї в Москві, в Галереї образотворчих мистецтв у Будапешті. З 2005 до 2009 року працювала з невеликою перервою в Миколаївському державному театрі ляльок.

Юлія Кондратюк є членом товариства народних майстрів “Прибужжя”. Брала участь у виставках товариства, а також у двох виставках, що проходили у Миколаївському відділенні Союзу художників України.

У 2008 вступила до Львівської Академії друку (факультет перепідготовки і підвищення кваліфікації за спеціальністю “художник-графік”).
На теперішній час живе у Вознесенську. Позаштатний кореспондент газети “Нове місто”, працює над новими картинами. Любить подорожувати,  захоплюється природою рідного краю, вважає, що Миколаївщина потребує розвитку туристичної галузі.

Творча натура Юлії — різноманітна, ії роботи виконано в різних техніках: декоративний розпис, батік, олія. Батіки — радісні поляни квіткових візерунків — із улюблених технік майстрині. Яскраві барви квітів у традиціях народного живопису створюють святковий настрій декоративних розписів. Спокій пейзажів вишуканої кольорової гами доповнюють яскраві ноти творчості художниці.

Основні виставки:

2006 рік — участь у ювілейній виставці “Коли в душі живе натхнення...”, присвяченій 30-річчю творчого об'єднання “Прибужжя” (м. Миколаїв, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

2007 — участь у Фестивалі національних культур південного регіону України “Дружба” (м. Миколаїв)

2009 — участь у виставці образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва до Дня незалежності України (м. Миколаїв)

2009 — участь у виставці образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Казкова палітра “Прибужжя” до Дня міста (м. Миколаїв)

2010 — перша персональна виставка “Дивосвіт Юлії Кондратюк” (м. Миколаїв, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk kondratuk

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.