Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Легенди рідного краю Легенда про Мар'ївку / упор. О. Сологуб. — с. Мар'ївка, Баштанський район Миколаївської області, 2009.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Легенди рідного краю

Легенда про Мар'ївку

Було це дуже давно. Поміщик Соковкін привіз собі дружину, та таку гарну, що про неї в селі тільки й говорили. Подарував Соковкін їй на день народження незвичайний подарунок: на найвищому лівому березі Інгулу був насаджений гай і названий ім'ям дружини Марії — Мар'їним гаєм (російською — Марьина роща).


Одного разу поміщик з дружиною приїхали в поле. Пан про щось говорив з людьми, а вони його не слухали: милувались неймовірною красою пані Марії. А один красень-юнак закохався в неї. Він, не надіючись на взаємність,   часто чекав її біля вхідної брами панського маєтку. Про це довідався Соковкін, котрий вирішив позбутися закоханого хлопця. Вислав поміщик юнака в далекий Сибір.

Прощаючись з односельцями, юнак сказав: “Прощай, моя Маріє! Прощайте, мої маріївці!”. Глибоко в душу селян запали його останні слова. На згадку про щире юнацьке кохання до красуні-поміщиці мешканці села вирішили перейменувати село Михайлівку на Мар'ївку.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.