Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Бібліопазли: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Кожного року 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та роковини виведення радянських військ з Афганістану, українська громадськість вшановує воїнів — офіцерів та солдатів — тих, кому довелося брати участь у воєнних конфліктах за межами держави.

Бібліотеки Миколаївщини не залишились осторонь, провівши заходи, присвячені воїнам-афганцям.


15 лютого у Снігурівській центральній районній бібліотеці пройшла година пам'яті “Афганістан — серця мого біль”, на якій присутні хвилиною мовчання склали шану загиблим воїнам.

altalt

“Афганські сторінки хвилюють моє серце” — під такою назвою пройшов вечір-зустріч з воїнами-афганцями у Новоодеській ЦРБ.

alt

 

alt

 

alt

У Себинській бібліотеці-філії Новоодеської ЦБС відбулася зустріч з воїном-афганцем Сергієм Олександровичем Волошиним. Також до уваги читачів була представлена виставка-пам'ять “Ваш світлий подвиг незабутній”.

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Гур’ївська б/ф разом з сільською радою та клубом організували вечір-зустріч “Віват усім, хто повернувся з поля брані” учнів 10-11 класів із земляками-афганцями Петром Олександровичем Погорєловим та Володимиром Миколайовичем Сухарєвим. Бібліотекарі підготували для користувачів перегляд літератури “Ніхто не створений для війни” і електронну презентацію “Хроніка неоголошеної війни”.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.