Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Юсипей О. О. Сутінки в бібліотеці (Веселинівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

“Книги мають особливу чарівність; книги викликають у нас насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добру пораду, вони стають живими друзями для нас”, — ці слова Ф. Петрарки актуальні і сьогодні Саме книзі і бібліотеці було присвячено заходи в рамках регіональної акції “Бібліотечні сутінки”, до якої 21 травня активно долучилися Веселинівська ЦРБ та РДБ. Незвичний для наших користувачів час роботи закладу — до десятої вечора — трохи здивував та збентежив учасників заходів, але і зацікавив: “Що ж це за сутінки?”. Різноманітні заходи було підготовлено для різних категорій: людей поважного віку, юнацтва та дітвори.

alt

Члени клубу “Книголюб” завітали на літературно-музичний вечір “Війна і пісня, пісня і війна”. Лунали пісні воєнних років у виконанні учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури Євгена Платовського та Олександра Донченка під  акомпанемент гітари. Присутні з задоволенням підспівували та слухали історії створення виконаних пісень.

alt

Старшокласники стали учасниками бібліочитання “Читаємо разом” та бібліотечного квесту “В країні ВООКляндії”. Отримав мапу квесту, школярі разом з гідом-екскурсоводом вирушили у захопливу подорож відділами бібліотеки. Виконуючи завдання гри, вони працювали з каталогами та картотеками, здійснювали пошук у виставковій зоні, книгосховищі та довідкових виданнях, більше дізналися про нашу бібліотеку, її можливості, фонди, відділи. В Центрі вільного доступу до Інтернету також не сумували і переглядали цікаві відеоролики про сучасну музику.

alt

Діти, які завітали до Веселинівської районної бібліотеки для дітей, змагалися в шаховому турнірі, допомагали будувати “бібліопотяг”, переглядали відео та мультфільми, прийняли участь у святі “Україна вишивана”, присвяченому Дню української вишиванки.

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Оксана Юсипей, бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ Веселинівської ЦБС

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.