Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Запорожан В. Соціокультурна акція (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У березні Березанський район прийняв соціокультурну акцію «Є хліб – є життя», яка продовжує крокувати по районах області у рамках відзначення 25-річчя Незалежності України.


Обласну делегацію, до складу якої входили заступники керівників департаменту освіти, науки та молоді, департаменту соціального захисту населення, управління культури, національностей та релігій, управління охорони здоров’я, фахівці сфери культури на чолі із начальником управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитровим М.Ф. супроводжували та представляли здобутки району за 25 років Незалежності України господарі – голова райдержадміністрації Трибуха В.М. та голова районної ради Гуртовий В.М.

З великим інтересом члени делегації ознайомились з школами району: в Чапаївській ЗОШ у напряму патріотичного виховання вже не перший рік працює фольклорний колектив «Світлиця», учасники якого показали цікаве обрядове дійство зустрічі гостей в українському селі, у Рибаківській ЗОШ діє програма прищеплення поваги до праці, де в пришкільній теплиці вирощуються овочі та квіти.

З цікавими формами роботи по обслуговуванню читачів делегацію ознайомили в Березанській центральній районній бібліотеці та Рибаківській сільській-філії.

Березанська бібліотека зустріла делегацію флешмобом «Читати – це круто!», в якому взяли участь старшокласники, що є активними користувачами бібліотеки. Актори юнацького театру-студії «Точка зору», що працює при районній бібліотеці, познайомили гостей зі своєю точкою зору на залучення молоді до користування книгами, адже освідчена людина – це та, що багато читає!

Гості мали можливість прийняти участь у практичному тренінгу для молодих бібліотекарів. За склянкою запашного чаю з домашнім печивом працівники бібліотеки поділилися з гостями своїми досягненнями, зокрема розмова йшла про літературно-художнє кафе, літературний театр ,«пляжну бібліотеку» тощо.

Яскравим моментом у ході акції стала виставка-ярмарка досягнень малих агро- та фермерських господарств, яку представляв район разом з виставкою робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та дитячої творчості.

Під час творчого звіту аматорів народного мистецтва, який відбувся у районному Будинку культури, естафету «Рушника єдності» від Березанського району прийняло місто Очаків у особі Очаківського міського голови Бичкова С.М. та заслуженого працівника культури України, керівника зразкового ансамблю народного танцю «Радість» відділу культури Очаківської міської ради Поночевної Т.О.

Запорожан В., завідуюча відділом обслуговування Березанської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.