Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Тоган Н. Тілом і душею (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

В Кривоозерській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання Кіноклубу з медіапросвіти DocudaysUA «Єднання», модератор - вчитель суспільних дисциплін Коваль А. І..

У засіданні в якості експерта взяла участь Марків О. П., начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації.

Перед показом фільму учень 9-б класу, Влад Сидір, провів презентацію про африканську країну Мозамбік.


Присутні учні 10-11-х класів, члени клубу «Юний правознавець», переглянули та обговорили документальний фільм «Тілом і душею» мозамбікського режисера Матьє Брон про життя інвалідів африканської країни Мозамбік. За цими людьми, з обмеженими фізичними можливостями, автор спостерігав протягом трьох років.

По завершенню перегляду фільму учениці 10-а класу Павлова Галина, Комишенко Ірина, Атаманчук Анастасія, Фортуна Анна надали інформацію про становище інвалідів у світі.

Відбувся діалог між експертом Марків Оленою Петрівною та членом клубу «Юний правознавець» Циктор Ольгою про виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України» в Кривоозерському районі та всі разом обговорили переглянутий кінофільм.

 

Тоган Н. К., завідуюча відділом обслуговування Кривоозерської ЦБС.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.