Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Найголовніша цінність у житті — здоров'я (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Під такою назвою 13 квітня в центральній районній бібліотеці відбулася акція, присвячена популяризації здорового способу життя. Цей захід проходив в рамках бібліотечної програми «Здорова нація – сильна держава». На захід до бібліотеки були запрошені голова районної організації товариства Червоного Хреста Н. О. Корсакова та медична сестра товариства Л. О. Сіренко, учні професійного ліцею разом з бібліотекарем Н. І. Андреєвою та користувачі бібліотеки.

В програмі бібліотечної акції відбулася година здоров’я «Здоровий спосіб життя - шлях для всіх». Епіграфом заходу стали слова Авіценни, вченого, філософа і лікаря: «Головним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатства, що у тебе в скринях... Головним скарбом життя є здоров'я, і щоб його зберегти, потрібно багато що знати».

Ведуча заходу І. Озерова розповіла про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я та визначила компоненти здорового способу життя. Користувачі отрималидобрі поради на кожен день, як зберегти своє здоров'я, як правильно харчуватися, як себе поводити, щоб не захворіти.

Голова районної організації товариства Червоного Хреста Н. О. Корсакова розповіла про пріоритетні напрямки роботи товариства Червоного Хреста у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. А також закликала молоде покоління приєднуватися до благодійних справ товариства. Всі присутні переглянули відеофільм про роботу товариства Червоного Хреста України. По закінченню зустрічі всі бажаючі мали можливість визначити рівень артеріального тиску.

З великою цікавістю учасники заходу переглянули книжкову виставку-інсталяцію «Бути здоровим – це здорово!», яка була розгорнута в фойє бібліотеки. Під час презентації виставки молодь отримала цікаві вислови та цитати про здоровий спосіб життя.

Учасники заходу взяли участь у анкетуванні «Будьмо здорові!» та висловили свою думку про здоровий спосіб життя та шкідливі звички молоді. Захід завершився дегустацією запашного фіто чаю, який підготували бібліотекарі. На згадку про захід всі отримали рецепти приготування фіточаю та отримали багато цікавої та корисної інформації про лікарські рослини.

Зустріч змусила молодь ще раз замислитися над тим, що здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього. А бути здоровим сьогодні це – красиво, модно, стильно, класно!!!

Озерова І., бібліотекар відділу обслуговування Баштанської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.