Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Подвиг безсмертний — пам'ять нетлінна (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Перемоги, свято визволення планети від фашизму.

5 травня працівники Баштанської центральної районної бібліотеки радо зустрічали шановних гостей – ветеранів війни: Борисова Петра Пилиповича, Годових Івана Андріановича, Мулярова Ростислава Георгійовича, голів районної та міської організацій ветеранів війни і праці Андреєву Лідію Василівну і Зюзько Ганну Станіславівну. На бібліотечний захід завітали учні 8-А класу і 9-А класу Баштанської ЗОШ №2.

Для всіх учасників урочистого дійства в холі бібліотеки була презентована  книжкова виставка-інсталяція «У граніті, в бронзі, у серцях». На ній була представлена велика добірка книг про події Другої світової війни, цікаві експонати воєнної тематики – автомат, солдатська каска, патронташ, а також сімейні реліквії баштанських родин – пожовклі фотографії воєнної пори та бойові нагороди наших славних земляків.

До 71-ї річниці Перемоги бібліотечні працівники підготували годину патріотичного виховання «Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна». Виразним акцентом цьогорічного заходу була спрямованість на інформацію краєзнавчого характеру. Ведучі заходу Озерова І. Г. і Шкарбан Л. Є. розповіли про внесок Миколаївщини, і Баштанщини зокрема, в нашу спільну перемогу, а провідний бібліограф Баштанської ЦРБ Іщенко Н. В. презентувала біобібліографічний покажчик «Золоте сузір’я Баштанщини», в якому зібрана інформація про наших земляків — Героїв Радянського Союзу.

Родзинками заходу стали відеокниги, підготовлені юними користувачами сільських бібліотек-філій: розповідь читача Новопавлівської сільської бібліотеки Чумаченка Олега про свого прадідуся Неприцького Володимира Прокоповича та користувачки Новоолександрівської сільської бібліотеки Кіони Анастасії про свого прадідуся Кіону Іллю Семеновича. Яскраві, інформаційно-насичені, вони викликали захоплення у всіх присутніх. Не менш цікавою була презентація слайдів патріотичного селфі-проекту «Пройде час, стану я дорослим, і своїм дітям про війну я розкажу», під час якої юні користувачі показали гостям власні фотоколажі, виконані з використанням історичних документів часів війни.

Проникливими були слова привітання та щирої вдячності присутнім ветеранам бібліотекаря Катерини Зікратової в образі матері-України. На заході лунали пісні воєнної пори у виконанні партнерів бібліотеки — працівників районної музичної школи. Ветерана війни Борисова П. П. за майстерно продекламовані вірші присутні нагородили аплодисментами. Зворушливими були розповіді голів районної та міської ветеранських організацій Андреєвої Л. В та Зюзько Г. С. про присутніх ветеранів.

Зі словами привітання звернулась до присутніх директор Баштанської централізованої бібліотечної системи Г. І. Борщевецька. Вона висловила щиру вдячність ветеранам за їх героїчний подвиг, побажала їм міцного здоров’я, миру, благополуччя і вручила сивочолим солдатам святкові подарунки. А юних учасників зустрічі Галина Іванівна закликала свято зберігати пам’ять про тих, хто поклав своє життя на вівтар миру і свободи нашої Батьківщини, та вивчати і шанувати свою власну родинну історію.

Наприкінці заходу всі присутні сфотографувались на пам’ять – покоління солдатів Другої Світової і сучасне юне покоління.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.


Озерова І. Г., бібліотекар відділу обслуговування Баштанської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.