Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Інформаційно-правова година в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Щорічно 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини, яка стала першим у світі документом, у якому сформульовані положення про права людини.

До цієї дати, 9 грудня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася інформаційно-правова година «Права людини: європейський рівень поваги і захисту», яка проходила в рамках заходів тижня правових знань. На захід до бібліотеки були запрошені учні 10-Б класу ЗОШ №1 разом з вчителем історії та правознавства Л.О. Рясик.

Завідуюча відділом обслуговування І.Г. Озерова розповіла про традицію проведення  тижня права в Україні. Учні почули цікаві факти з історії права, що засвідчували, як довго людство йшло до усвідомлення того, що кожна людина – унікальна і потребує захисту. Також учні дізналися про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції ООН про права дитини», ознайомилися з основними правами дитини. Присутні переглянули відеофільм «Конвенція ООН про права дитини». Звичайно ж, згадали і про те, що усі діти мають не лише права, а й обов’язки – стосовно себе самих, родини, школи, суспільства.

На заході учні мали змогу активно проявити себе, відповідаючи на цікаві запитання конкурсів: «Правова бліц-розминка», «Юридичний марафон», «Правові шаради», «Юридичні анаграми». А також здійснили подорож разом з казковими героями по статтях Конвенції ООН про права дитини, переглянувши відеопрезентацію «Казкові герої в країні прав і обов’язків».

Наприкінці зустрічі учні переглянули літературу правової тематики, яка представлена на книжковій виставці «Уроки права, уроки життя».

Озерова І. Г.,завідуюча відділом обслуговування Баштанської ЦБС

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.