Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Крюкова Л.В. Важлива віха в історії України (Казанківська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила об'єднання всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме день злуки Західно-Української Народної Республіки з Українською Народною Республікою відзначаємо як державне свято - День Соборності України.

20 січня в Казанківській центральній районній бібліотеці відбувся захід «Важлива віха в історії України» з нагоди Дня Соборності України для учнів 9-11 класів за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Притуленко, районного військового комісара Василя Рогози, учасників АТО Віталія Полякова та Олега Івженко.


Заступник голови РДА Володимир Притуленко привітав присутніх з державним святом - Днем Соборності України, закликав молодь бути гідними синами і дочками своєї Вітчизни, єдиними в помислах і діях заради процвітання своєї держави, адже вони - наше майбутнє.


Разом з ведучою, директором централізованої бібліотечної системи Ларисою Крюковою, діти зробили екскурс в історичне минуле України початку 20 століття, згадали і події, які відбуваються сьогодні на Сході України - боротьбу за незалежність і територіальну цілісність України.

Учні школи розповіли про свого земляка - Андрія Горбаня, який віддав своє життя за єдність України, за народ в листопаді 2014 року, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня і знаком «Народний Герой України» - посмертно. До болю пронизували вірші про місцеве героя у виконанні дітей.

Звертаючись до учнів, районний військовий комісар Василь Рогоза, учасники АТО Віталій Поляков і Олег Івженко відзначили, що наша незалежність має глибокі історичні корені, що сьогодні на Сході країни Збройні Сили України відстоюють нашу незалежність, щоб ми могли жити під мирним небом.

В кінці заходу учасники, відповідаючи на питання, за допомогою пазлів склали карту України.




Крюкова Л.В., директор Казанківської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.