Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Волох Л. День Соборності України (Первомайська міська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Поняття “соборність” з’явилось у нашому науковому й політичному лексиконі порівняно недавно. Насамперед, слід підкреслити, що соборність не є явищем лише суто українським. Це загальна, органічна ознака будь-якої нації, – неодмінна умова її розвитку й процвітання. Вона означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. Це – один з найзаповітніших ідеалів багатьох народів світу.


По-друге, соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовну консолідацію всього населення країни, єдність усіх її громадян, незалежно від їхньої національності. Нарешті, соборність невіддільна від досягнення реальної державності, забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, побудови процвітаючої демократичної національної держави.

20 січня у юнацькому відділі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбувся відеоперегляд документальних фрагментів: «Національна ідея і Соборність України», під час якого постійним користувачам бібліотеки демонстрували відео сюжети із хронік Української революції 1917-1921 рр., фотоматеріали діячів, що брали безпосередню участь у підписанні Акту Злуки, а також відеоматеріали з історії акцій, що об’єднують Україну в єдину державу.

Для читачів бібліотеки було організовано виставку енциклопедичних видань, які присвячені соціокультурному розвитку українських земель та становленню української державності.
Колектив Первомайської міської ЦБС привітав всіх із Днем Соборності України та побажали громаді міста Первомайська добробуту та процвітання.

Волох Л. Г., бібліотекар відділу обслуговування Первомайської міської ЦБС.
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.