Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Зікратова К. День патріотичної єдності в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У Баштанській центральній районній бібліотеці пройшов день патріотичної єдності «Україна — Соборна, вільна, єдина», присвячений 98-й річниці Дня Соборності України. На захід до бібліотеки завітали учні 9-А класу ЗОШ №1 разом з вчителем історії Максимовою М. В.

Бібліотечні працівники підготували для користувачів книжкову виставку-подію «Ідея української соборності: поступ крізь віки». Основу виставки складають документальні матеріали, які висвітлюють сторінки історії про споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності, про тяжку і тривалу боротьбу за національне визволення, утвердження власної державності та єдності, а також особливості доби Української революції 1918-1921 років.

В рамках дня патріотичної єдності для учнів було проведено святковий флеш-моб «Молодь єднає Україну», який розпочався у фойє бібліотеки біля книжкової виставки. Участь у заході взяв місцевий поет, композитор, керівник ВІА «Зоряний шлях» В. Г. Коваленко. Віктор Георгійович привітав молодь зі святом єдності та запропонував всім разом виконати чудові патріотичні пісні — «Любов моя, Україна» (авторська) та «Україна» (сл. та муз. Т. Петриненка). Присутні об’єдналися в коло, взяли до рук жовто-блакитну стрічку, яка символізує знак єдності українського народу, та всі разом заспівали пісні.

Ведуча заходу Катерина Зікратова запросила учнів до читального залу на відеоперегляд «Соборність України: під прапором волі», під час якого присутні дізналися про історію творення української державності, познайомилися з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України та поглибили свої знання про величний день в історії України, коли 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Захід завершився побажанням миру, злагоди та єдності. В бібліотеці в цей день панував дух єднання та патріотизму.


К. В. Зікратова, бібліотекар кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.