Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Зікратова К. В. Година історичної пам’яті в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата — 29 січня 1918 року — днем національної трагедії.

В Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася година історичної пам’яті «Дзвони болю тривог: пам’яті Героїв Крут», присвячена 99-й річниці бою під Крутами. Подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

На захід до бібліотеки завітали учні 9-А та 11-А класів ЗОШ №1 разом з вчителями Сидорикою Н. Є. та Безуглою А. І.

Ведучі заходу провідний бібліотекар Штефан Л. В. та бібліотекар юнацької кафедри Зікратова К. В. розповіли учням про те, як 99 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Саме 29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 6-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити в незалежній державі.

Нікого не залишили байдужими перегляди відеофільмів «Пам’яті героїв Крут. 29 січня 1918 року», «Ніколи не плач». Присутні ознайомилися з новими виданнями з історії України.

Старшокласники усвідомили, що подвиг Героїв Крут є взірцем для української молоді. Тільки пам’ятаючи минуле, ми будемо мати гідне і надійне майбутнє.


К. Зікратова, бібліотекар юнацької кафедри Баштанської ЦРБ


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.