Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кузьмінська В. В. Європейське кіно у бібліотеці (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

22 червня в Україні розпочався Фестиваль європейського кіно. Безкоштовні покази охоплюють понад 100 майданчиків – бібліотек, клубів і будинків культури у понад 70 населених пунктах України, серед них – Кривоозерська центральна районна бібліотека.


До програми Фестивалю європейського кіно увійшли 6 фільмів-подій, бібліотека демонструватиме 3 з них: одна з найбільш касових картин французького прокату – біографія Жака-Іва Кусто «Одіссея» режисера Жерома Салля; мелодрама від метра іспанського кіно Педро Альмодовара «Джульєтта», номінована на «Золоту пальмову гілку» в Канні; номінант на премію «Золотий глобус» за найкращий фільм іноземною мовою, сатирична бельгійська комедія Жако ван Дормеля «Надновий Заповіт».

Сьогодні відбувся перегляд комедії Жако ван Дормеля «Надновий Заповіт». Глядачами стали бібліотекарі системи та користувачі районної бібліотеки.

Подія є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва. Бібліотека запрошує на перегляд інших фільмів Фестивалю - 27 липня 11.00 «Одіссея» та 5 липня 14.00 мелодрама «Джульєтта». Вхід вільний.
В. Кузьмінська, методист Кривоозерської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у вересні

  • Студентський клуб ерудитів “Tabula Rasa”: тренінг 12
  • Історичний інформ-реліз “Шляхами партизанської слави” з циклу “На перехресті світу і епох”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна у вогні 1917-1921 років: спроба державотворення” до Року Української революції, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Будь сучасним! Читай українське!”, “Завжди у пошуках себе”, “Миколаївщина: культурні надбання” до 80-річчя утворення Миколаївської області
22
вересня
<<< вересень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.