Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Засідання кіноклубу (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

На базі Кабінету Громадянської освіти відбулося виїзне засідання кіноклубу Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській ЦРБ.

Учні 11-х класів Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 переглянули та обговорили документальний фільм «Нічна відьма» Елісон Клеймен, 2013р., США. Мета: сформувати розуміння поняття «гендерна рівність»; розкрити засади гендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі; провести роботу по подоланню стереотипів; аналіз документального фільму; показати подвиг жінок у роки Другої світової війни…

В засіданні в якості експерта взяла участь Білковська Ю.А., голова ради ветеранів війни і праці. Під час дискусії «Жінки - льотчиці літали окремо. Це рівність чи дискримінація?» члени клубу на флітчарті по черзі записали свою думку, висловили своє ставлення до обох точок зору.

У свому виступі Юлія Анатоліївна зауважує, що літати окреме – це впершу чергу потурбуватися про умови для жінок. Жінки потребують більше гігієнічних умов проживання та інше та зачитала власний вірш, про жінок на війні.

Модератор Коваль Антоніна Іванівна задала учасникам підготувати творче завдання - провести опитування серед молоді селища Криве Озеро серед однолітків «Чи існує дискримінація в Україні?».


Тоган Н. К., завідуюча відділом обслуговування Кривоозерської ЦРБ.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.