Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Г. Вшануємо славетне лицарство (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

11 жовтня до Дня захисника України та Дня українського козацтва в Баштанській центральній районній бібліотеці було проведено подорож сторінками історії «Вшануємо славетне лицарство».

На захід до бібліотеки завітали учні професійного ліцею разом з заступником директора по виховній роботі Оришакою Т. О., бібліотекарем Андреєвою. Н. І. та учні 9-А ЗОШ №1 разом з вчителем зарубіжної літератури Новосад К. А.

Ведучі заходу Ірина Озерова та Любов Штефан запросили учнів помандрувати козацькими стежками, відчути шелест козацьких знамен, брязкіт козацької зброї та перегорнути одну із героїчних сторінок історії нашого народу.

Під час заходу учні поринули в минуле України, на Січ, на острів Хортицю —  осередок козацтва на Дніпрі, ознайомилися з життям запорозького козацтва. Зацікавила присутніх розповідь про легендарних отаманів: Богдана Хмельницького, Івана Сірка, Петра Сагайдачного, Дмитра Вишневецького (Байду).

З великим інтересом присутні переглянули відео «Запорозька Січ. Спадщина», мультимедійну презентацію «І оживає дух козацький» та прослухали українські пісні про козаків.

До бібліотечного заходу була оформлена книжкова виставка «Козацькій славі жити у віках», присвячена найбільш яскравим історичним постатям Війська Запорозького, їх державній діяльності. Учні також ознайомилися з книгами про історію виникнення козацтва в Україні, про славні козацькі традиції, побут і життя козаків на Січі.

Славна і багата історія нашого народу і ми завжди повинні пам’ятати, знати та вшановувати подвиги славних запорожців, степових рицарів, оборонців української землі.


І. Г. Озерова, завідуюча відділом обслуговування Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.