Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Г. День вшанування рідної мови в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

9 листопада Україна відзначає надзвичайно важливе свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України з метою відзначення важливої ролі української мови і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, популяризацію та демонстрацію її багатства та краси.

Напередодні цього свята в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся день вшанування рідної мови «Українську рідну мову в дар дали мені батьки». На захід до бібліотеки завітали учні професійного ліцею разом з бібліотекарем Н. І. Андреєвою.

Захід розпочався у фойє бібліотеки, де була розгорнута книжкова виставка-інсталяція «Світлиця слова у безмежжі часу». Провідний бібліотекар Л. В. Штефан ознайомила учасників заходу з яскравою та пізнавальною виставкою.

Ведучі заходу Тетяна Змієвська та Ірина Озерова за допомогою мультимедійної презентації «З рідним словом — ми український народ» розповіли учням про історію писемності, про скорботний календар української мови та визначили місце української мови серед інших слов’янських мов.

Увазі молоді був представлений відеоперегляд «Історія української мови», який ілюструє складний та тернистий шлях української мови до її визнання та становлення. Присутні дізналися багато цікавих фактів про українську мову. Особливо захоплюючим для учнів був перегляд гумористичного відеоролика «Кухлик».

Хлопці та дівчата із задоволенням взяли участь у конкурсно-розважальній частині заходу. Вони відповідали на запитання вікторини «Цікаве про мову», відгадували загадки про рідне слово, пригадували прислів’я, приказки та вислови про українську мову, малювали, складали вірші, активно брали участь в «Бібліотечній пантомімі».

Протягом усього заходу звучали українські пісні про рідну мову, що підтримувало гарний настрій.

І. Озерова., завідуюча відділом обслуговування Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.