Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Поет-пісняр А. С. Малишко (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

22 листопада в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-поетичний альбом «Ліричний і неповторний», присвячений 105 річниці від дня народження видатного українського поета Андрія Самійловича Малишка.

Бібліотекар Змієвська Т. М. ознайомила юнаків та дівчат з біографією поета та цікавими фактами його життя, лірикою. Поет свідомо і підсвідомо вбирав в себе звичаї українського народу, перлини духовного багатства. Відомий пісняр, на слова якого написано більше 100 музичних творів, писав збірки для дітей, був кореспондентом та публіцистом, є автором кінокартин «Квітуча Україна», «Ми з України» та інших.

Майже чотири десятиліття А. С. Малишко сипав зі свого поетичного неба на землю розмаїті зірки-поезії, викликаючи у своїх шанувальників минулого і нинішнього покоління захоплення.

Виразно та з великим захопленням юнаки Касілов А., Гончар Ю. зачитали улюблені вірші поета. Переглядаючи відеокліпи до відомих пісень «Рушник» («Рідна мати моя»), «Вчителька», «Ми підем, де трави похилі», «Степ», присутні із задоволенням наспівували їх рядки.

Пролітають весни і осені та А. С. Малишко залишається для нас співцем життя, молодості і любові.

Змієвська Т. М., бібліотекар юнацького абонементу Баштанської ЦРБ.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у грудні

  • Онлайн-турнір бібліогідів “Квест бібліотекою”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна у вогні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, "Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Родина Аркасів: знати, пам'ятати, шанувати”, “ВІЛ-інфіковані: право на життя в суспільстві”, “Закон. Права. Обов'язки”
12
грудня
<<< грудень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.