Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Поет-пісняр А. С. Малишко (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

22 листопада в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-поетичний альбом «Ліричний і неповторний», присвячений 105 річниці від дня народження видатного українського поета Андрія Самійловича Малишка.

Бібліотекар Змієвська Т. М. ознайомила юнаків та дівчат з біографією поета та цікавими фактами його життя, лірикою. Поет свідомо і підсвідомо вбирав в себе звичаї українського народу, перлини духовного багатства. Відомий пісняр, на слова якого написано більше 100 музичних творів, писав збірки для дітей, був кореспондентом та публіцистом, є автором кінокартин «Квітуча Україна», «Ми з України» та інших.

Майже чотири десятиліття А. С. Малишко сипав зі свого поетичного неба на землю розмаїті зірки-поезії, викликаючи у своїх шанувальників минулого і нинішнього покоління захоплення.

Виразно та з великим захопленням юнаки Касілов А., Гончар Ю. зачитали улюблені вірші поета. Переглядаючи відеокліпи до відомих пісень «Рушник» («Рідна мати моя»), «Вчителька», «Ми підем, де трави похилі», «Степ», присутні із задоволенням наспівували їх рядки.

Пролітають весни і осені та А. С. Малишко залишається для нас співцем життя, молодості і любові.

Змієвська Т. М., бібліотекар юнацького абонементу Баштанської ЦРБ.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.