Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Змієвська Т. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада - Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня - Міжнародний день волонтера, 6 грудня - вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня - Міжнародний день прав людини.

В рамках Всеукраїнської акції в Баштанській центральній районній бібліотеці проведено годину-зустріч «Стоп насильству!». На захід до бібліотеки завітали учні 11-Б класу ЗОШ №1 разом з вчителем біології Кабановою І. О. та учні професійного ліцею разом з заступником директора по виховній роботі Оришакою Т. О. та бібліотекарем Андрєєвою Н. І.

На годину-зустріч було запрошено інспектора ювенальної превенції сектору превенції Баштанського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Желєзну О. І. Вона розповіла учням про види домашнього насильства: фізичне; психологічне; економічне; сексуальне. Також Ольга Іванівна розповіла про те, що потрібно робити у випадку насильства у сім'ї; куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім'ї та як зберегти себе від насильства. Присутні переглянули відео-ролик «У чому причина насилля серед дітей», що змусило учнів задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.

Бібліотекар Змієвська Т. М. провела правову гру «Міф чи реальність». Учениці професійного ліцею Лазуткіна Ірина та Юрлова Яна зачитали вірші про життя без насилля. На завершення заходу учні провели флешмоб «Мій улюблений світ без насильства», під час якого прокоментували основні види насильства та розмістили картинки на фліпчарті зі словами: «Молодь Баштанщини проти насилля!»

До уваги користувачів була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти  насилля».


Змієвська Т. М., бібліотекар кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.