Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Чудна Т. В. «Небесна сотня» (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

В Березанській ЦРБ за участю очевидців та учасників Майдану, керівництва району, учнівської молоді, активістів політичних сил та громадських організацій відбувся районний захід з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Урочисте дійство розпочалося з розповіді про початок доленосних подій на Майдані наприкінці 2013 року та читання проникливих спогадів студентів-патріотів, які боролися за нашу соборність під час Революції гідності та залишили нам свої переживання.

Після виступів та перегляду фотохроніки Майдану слово було надано голові райдержадміністрації Трибусі В. М., який поділився тими сильними почуттями, пережитими під час Революції гідності, з молодим поколінням району та усіма присутніми. Завершуючи свій емоційний виступ, Володимир Михайлович висловив упевненість в тому, що героїчна саможертовна боротьба Євромайдану, Небесної Сотні, українських військових на сході об’єднала всіх українців, зробила сильною нацією, навіки викорчувала з душ паростки байдужості.

Після виступу очільника району відбулася демонстрація відеоматеріалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, яка закінчилася патріотичним флешмобом, під час якого всі присутні разом запустили у небо на жовто-блакитних кульках зображення наших янголів-охоронців - Героїв Небесної Сотні та мрії про мир в Україні.

Чудна Т. В., методист Березанської ЦБС.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.