Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Завгородня Л. М. 100-річчю Української революції присвячується (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Українська революція 1917-1921 років… Боротьба за незалежність… Не всі факти й події тієї революції нам відомі, зрозумілі та належним чином висвітлені. Це і тяжкі бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців.

29 листопада 2017 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено Турнір знавців історії та права, присвячений 100-річчю Української революції.

Новоодеська центральна районна бібліотека виступила інформаційним партнером заходу. Учні готувалися в бібліотеці до заходу, знаходили відповіді на запитання, переглядали довідники і енциклопедії.

Бібліотекарі Н. М. Мосензова та Л. Ф. Табакар провели для учасників заходу історичний екскурс «Україна в огні революції 1917-1921 рр.» та презентували  тематичну експозицію «Українська революція 1917-1921 рр. Це дало можливість учням глибше пізнати історію Української революції та етапи визвольної боротьби тих буремних років.

 Л. М. Завгородня, завідуюча відділом обслуговування Новоодеської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.