Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кузьмінська В. В. На терезах Феміди (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

5 грудня у центральній районній бібліотеці відбувся цікавий брейн-ринг «На терезах Феміди». Відкрила захід із вступним словом про Всеукраїнський Тиждень права директор ЦБС Черепанова Р. А. Вона також представила гостей заходу та надала слово Матвієць І. М., завідувачу Кривоозерського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Миколаївській області. Інна Миколаївна представила молоді новий вид паспорту України, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу та ознайомила з процедурою отримання електронних паспортів. Цікавим було живе спілкування в форматі «запитання — відповідь».

У брейн-ринзі змагалися дві команди учнів 28 групи: «Лідер» — Жикол Наталія, Дайнеко Світлана, Марфін Олександр, Ковбель Анастасія, Боровик Микола та «Юніор» — Шевчук Олена, Оніщук Юлія, Різун Діана, Нескоромна Алла, Фадєєв Василь.

Журі у складі Зелененької Л. І., завідувача сектора культури, Кернасовської О. Ю., заступника начальника Кривоозерського бюро правової допомоги, Формагей А. П., головного спеціаліста Кривоозерського бюро правової допомоги, оцінювали інтелектуальні можливості учнівської молоді. Інтелектуальна гра проходила в 6 турів. Перший тур «Розминка». Кожній команді по-черзі задавали запитання. Якщо у першої команди не було відповіді, запитання переходило до другої команди. В ІІ турі, «Павутина», за 1 хвилину потрібно правильно розташувати букви й визначити слова “депутат”, “закон”, “президент” і т.д. Особливо цікавим проходив ІІІ тур «Казкова правознавча лоторея», де потрібно було у казках виявити правопорушників та назвати, які саме права порушуються. У IV турі «Мораль — право» потрібно було визначити, які з наведених норм належать до моральних, а які — до правових. В V турі гравці визначали, що лежить в «Чорному ящику» а в VІ турі розгадували кросворд. Гра закінчилась, журі підбило результати. В інтелектуальному протистоянні перемогу святкувала команда «Лідер». Зелененька Л. І. нагородила переможців шоколадними медальками та невеличкими подарунками, команду «Юніор» заохотила солодкими цукерками.

 


На завершення Черепанова Р. А. подякувала учням 28 групи та їх майстрам Царінній З. М. та Циктор Н. М. за участь у змаганнях, позитивні емоції та подарувала кожному календарі на наступний рік з переліком послуг районної бібліотеки.

В. В. Кузьмінська, методист Кривоозерської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.