Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Змієвська Т. М. Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

18 січня до Дня Соборності України в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася історична мандрівка «Українська революція: крізь призму історії», на яку завітали учні 10-А класу ЗОШ №1 разом із вчителем зарубіжної літератури К. А Новосад.

У фойє бібліотеки була оформлена книжкова виставка-хроніка «Соборна Україна – наша єдність і сила», видання якої розкривають сторінки історії про споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності, про тяжку і тривалу боротьбу за національне визволення, утвердження власної державності та єдності, а також особливості Української революції 1917-1921 років.

Бібліотекар Змієвська Т. М. розповіла учням про історичну подію, яка відбулася  22 січня 1919 року і стала важливою для всього українського народу. Саме в цей день було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Розповідь ведучої доповнили документальні кадри відеоперегляду «Акт злуки: відтворення історичної правди».

Старшокласники взяли участь у флешмобі «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг». Вони тримали в руках жовті та блакитні паперові стрічки з назвами обласних центрів України та створили «вінок єдності».

На завершення звучала пісня «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні Олега Єсипенка та працівників районної музичної школи Лариси Шулюк і Валентини Стоянової. Десятикласники створили «живий ланцюг», тримаючи в руках синьо-жовту стрічку, котра символізує єдність народу України, волю і патріотизм.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого та сьогодення, навіки залишатиметься непорушною.

 

 

 Т. Змієвська, бібліотекар кафедри видачі літератури для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.