Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Воробйова Т.М. З досвіду роботи Березнегуватської центральної районної бібліотеки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

В Березнегуватській ЦРБ у 2009 році проводилась благодійна акція «З долоні в долоню». Під час цієї акції в бібліотеці була вивішена об’ява про акцію, а також звернення до користувачів. Збирався одяг, книги, котрі потім передавались через Березнегуватську районну громадську організацію волонтерів дітям – сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, книги – в будинок для людей похилого віку в с. Маліївка.

Також в бібліотеці проводиться довгострокова акція «Прочитай книгу про війну». Акція проводиться з метою викликати цікавість у юних користувачів до подій Великої Вітчизняної війни, розповісти про мужність і стійкість наших солдат. Серед користувачів поширено анкету «І нехай покоління знають…». Аналіз анкет буде зроблено в кінці року.

Ознайомившись з уже заповненими анкетами, побачили, що юнаки дуже мало знають про Велику Вітчизняну війну. Тому заплановано провести ряд заходів: тематичний День інформації «Я забути такого не вправі», книжково-ілюстративну виставку «Невгасимий вогонь пам’яті», круглий стіл «Заради життя на Землі»; бібліографічний огляд «Образ захисника Вітчизни в добутках художньої літератури».

Наша бібліотека підтримує партнерські стосунки з педагогічними колективами району, відділом у справах сім’ї та молоді, районним управлінням юстиції. Результатом цієї співпраці є утворений на базі центральної районної бібліотеки університет правових знань для юнацтва. Останнє засідання університету – бесіда «Там, де зачиняються залізні двері». На засіданні з лекцією виступив начальник кримінальної міліції в справах дітей Безродній М.М. До заходу оформлена книжкова виставка «Ти і закон», організована екскурсія до районного відділу внутрішніх справ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для юнацтва проводяться цікаві масові заходи. Мета театралізованого свята «Пасхальне свято в віршах і піснях» — популяризація літератури про народні звичаї та обряди серед юнацтва. Підготовлено було свято разом з вихователями та вихованцями Будинку дитячої творчості для учнів 9 класу Березнегуватської ЗОШ №2. Оформлено книжкову виставку «Великдень – зелене причастя», проведено багато цікавих конкурсів: «Живий вогонь», «Прибираємо хату», «Ігри з крашанками».
    
Цікаво пройшла пізнавально-розважальна година «Козацтво – колиска нашої волі» (до Дня українського козацтва). Мета — поглиблення знань з історії козацтва, популяризація художньої літератури про козаків, виховання поваги до героїчних сторінок минулого, любові до своєї землі. Бібліотекарі розповідали про гетьманів українського козацтва, були цікаві конкурси «Ерудит-лото», «Зліпи вареник», «Розвідник», «Взуй, козаче, козака» та на швидке поїдання козацької каші.

Відбувся майстер-клас по виготовленню виробів з природничих матеріалів, який провела вчитель ЗОШ №1 Карпенко О.Г. Мета заходу – допомогти молоді у розвитку здібностей, навчити з користю проводити свій вільний час. Результат заходу – виставка «Осінні фантазії».

Захоплення у юних користувачів викликала зустріч з народною майстринею Наконечною О.М. «Джерело її душі». Зал бібліотеки, де проводився захід, був оформлений вишитими рушниками і картинами, виробами майстрині. Гостя розповіла про своє захоплення, давала поради початківцям цієї справи. Районною бібліотекою випущено VIP-досьє майстрині-вишивальниці Наконечної О.М. «Джерело її душі». 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.