Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Євдокимова І. Р. Історичний віраж «Війна в Афганістані мовою цифр і фактів» (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Традиційно 15 лютого вся Україна вшановує пам'ять воїнів, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. 8 лютого Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка провела історичний віраж «Війна в Афганістані мовою цифр і фактів» для учнів 9-10-х класів ЗОШ №1, на який були запрошені рядовий воїн-інтернаціоналіст водій військової частини в Кабулі О. М. Ніколайченко та А. В. Заєць, екскурсовод музею воїнів-інтернаціоналістів.

Ведуча заходу Зіньковська В. І. зробила короткий екскурс в історію, щоб нагадати присутнім про причини війни в Афганістані. У своїй розповіді вона зупинилася на основних етапах військового протистояння, наголосила на тому, які людські втрати понесла Україна за криваве десятиріччя 1979-1989 років та презентувала книжкову виставку «Трагедія і подвиг Афганської війни».


Розповідь бібліотекаря супроводжувалась відео «Ми – інтернаціоналісти», «Хронологія війни: 1979-1989 років», звучала пісня-ролик «Афганська війна». Поетичні рядки поета-земляка В. Козлова, що прозвучали на зустрічі з вуст А. В. Зайця, не залишили байдужим жодного, нагадавши, якою жорстокою була війна.

Бібліотекар розповіла, що Снігурівщина має свій рахунок у сумній статистиці цієї війни: двоє молодих хлопців загинули – Сергій Діденко та Ярослав Пеншин. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.


 


І. Р. Євдокимова, методист Снігурівської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.