Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Журба Н. І. Урочиста зустріч «Згадаємо далекі ті роки…» (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

15 лютого в Березанській центральній районній бібліотеці відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Згадаємо далекі ті роки…», на яку було запрошено воїнів-інтернаціоналістів усього району.


Зустріч проходила в теплій невимушеній обстановці з насиченою концертною програмою і вітаннями від голови райдержадміністрації С. І. Танасова, голови ради ветеранів воїнів-афганців Березанського району В. Є. Каценюка, радника голови районної ради О. І. Сидорчука.Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів, пригадали «афганські» пісні, які були невід’ємним атрибутом в далеких кандагарських степах.

Упродовж усього заходу воїни-інтернаціоналісти отримували слова вдячності і поваги від ведучої заходу Т. В. Чудної, учасниці молодіжної студії «Лідер» Валерії Сивак та пісенних виконавців Альони Кривенко, Надії Бокалової, Михайла Іванова, Юрія Харченка, Анни Свинаренко і Олександра Безніська.

За вдало проведений захід працівники районної бібліотеки отримали від «афганців» щирі слова вдячності і сподівання наступної зустрічі в такому ж форматі.

Н. І. Журба, заступник директора Березанської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.