Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи 95-річчю утворення Кривоозерського району присвячується (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

28 лютого в центральній районній бібліотеці відбулося розширене засідання за участі членів поетичного клубу «Автограф душі», членів літературного гуртка районного Будинку дитячої творчості «Літературне краєзнавство» (керівник Тетяна Лягера), викладача української мови та літератури Кривоозерського ПАЛу Тетяни Романюк зі своїми вихованцями. Серед гостей були Людмила Зелененька, завідувач сектора культури РДА та художній керівник РБК Ірина Краєвська.

Під час заходу учасники познайомилися з літературною виставкою «Краю мій, хліборобів гостинна земля», яку уміло представила Алла Лаврик, бібліограф ЦБС. Присутні були учасниками літературно-музичного круїзу «Мій рідний край – життя мого перлина», про історію людей та красу рідного краю, який підготували і вели Ріта Вусатенко, Валентина Кузьмінська та Вадим Тхорук. Директор ЦБС Раїса Черепанова знайомила з учасниками та програмою заходу, підсумовувала хід роботи засідання клубу. Алла Лаврик провела краєзнавчу вікторину «Доторкнутись до джерел славетної історії», в якій взяли участь всі присутні.


Свої твори читали члени поетичного клубу «Автограф душі» Микола Іванов, Валентина Слюсаренко, Віктор Стругай, Віра Козіцька, Галина Рукавиця, Марія Райхель. Тетяна Лягера, керівник гуртка «Літературне краєзнавство» при БДТ, читала свої твори та представляла своїх вихованців, які пишуть і читали власні вірші: Наталію Музику, Паньків Аліну, Кликіча Андрія та Магац Марину. Учні ПАЛу Микола Боровик, Аня Алексієнко, Анна Зеленюк гарно читали вірші Івана Франка, Лесі Українки та власні твори.

Микола Іванов, найстарший член клубу, один із ініціаторів створення літературного об’єднання, ділився враженням та давав поради молодим щодо написання творів. Людмила Зелененька, завідувач сектора культури, свій виступ розпочала улюбленою поезією Ліни Костенко, поділилась враженням від заходу, подякувала всім учасникам, за те, що незважаючи на погоду, вони зібралися з різних куточків Кривоозерщини, щоб поділитися своєю творчістю.

 

Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.