Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Завгородня Л. М. На варті наших душ – Небесна Сотня (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

23 лютого в межах Тижня Пам’яті в районному краєзнавчому музеї відбувся спільний захід центральної районної бібліотеки, районної дитячої бібліотеки для дітей та районного музею – година скорботи «На варті наших душ – Небесна Сотня». Учасниками заходу стали учні 9-х класів ЗОШ №2 та вчитель історії і права Н. С. Домніна.

У залі музею бібліотекарями було оформлено виставку-інсталяцію «Небесна Сотня. На сторожі Гідності», на якій представлено поряд із друкованими матеріалами речі, які привіз з Майдану учасник подій революції гідності Олександр Щербина.

Бібліотекар районної дитячої бібліотеки Г. М. Бутенко розповіла присутнім, що18-20 лютого 2014 року на Майдані в Києві відбулася одна з найбільш трагічних подій в історії Незалежності України. 20 лютого 2014 року силовики вбили найбільшу кількість учасників Революції Гідності. Тому цей день в Україні відзначається як День Героїв Небесної Сотні. У виконанні Ганни Миколаївни прозвучав вірш місцевої поетеси Тетяни Акальмаз «Розтоптана гідність», присвячений річниці Революції Гідності та пам’яті Небесної сотні.

Завідуюча музеєм А. О. Владикіна надала інформацію про загиблих на Майдані. Особливу увагу Анна Олегівна приділила Сергію Нігояну, який загинув 22 січня 2014 року у віці 21 року від поранення свинцевою картеччю під час подій біля стадіону «Динамо» на вулиці Грушевського. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

Провідний бібліограф районної бібліотеки Табакарь Лариса Федорівна провела для учнів електронну презентацію «Героям Небесної Сотні – слава!». Книги, які представлені в презентації, розповідають про події на Майдані під час Революції Гідності.

На завершення заходу завідуюча музею А. О. Владикіна познайомила учнів з експонатами музейної кімнати «Герої нашого часу», де представлено матеріали про Небесну Сотню та речі привезені з Майдану нашими земляками, учасниками тих подій.

Л. М. Завгородня, завідуюча відділом обслуговування Новоодеської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.