Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Змієвська Т. М. Відкриття Тижня юнацького читання в Баштанській центральній районній бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Щорічно в Україні у березні проходить Всеукраїнський Тиждень дитячого та юнацького читання. 28 березня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся літературний квест «Книжкові лабіринти». Учасниками змагання стали учні 9-А класу ЗОШ №2 разом з класним керівником Т. І. Сіренко.


Юнаки та дівчата розділилися на дві команди, гравці одягли розпізнавальні атрибути — жовті хустки та сині бейсболки. Були обрані капітани: Бабійчук Наталя та Пугачов Олександр, і визначилися з назвами своїх команд.

Ведуча заходу бібліотекар Т. М. Змієвська привітала учасників квесту та розповіла про умови і правила його проведення. Розпочалася літературна подорож з розминки, під час якої учні активно відгадували цікаві загадки, знаходили вислови видатних людей про бібліотеку і книгу та доповнювали ними сторінки арт-буку «Книга – найцінніший скарб», власноруч створеної бібліотечними працівниками.Під час квесту учні не лише проявили знання, ерудицію, але й дізналися багато цікавого про бібліотечні фонди та ознайомилися з краєзнавчими виданнями районної книгозбірні. «Квесторів» під час заходу чекали несподівані сюрпризи та радісні відкриття. Учні дізнавалися про видатних людей Баштанщини, знайомилися з художніми творами сучасних українських авторів та поезіями наших краян, знаходили маловідомі музичні твори на слова Т. Г. Шевченка.З великим інтересом учасники квесту відшукували значення слів в довідкових виданнях та з ентузіазмом працювали в бібліотечному Центрі вільного доступу до Інтернет. Бібліотечний квест проходив в нестандартній формі — з використанням QR-коду (це графічна картинка, в якій закодовано невеликий інформаційний матеріал, що розпізнається сучасним мобільним пристроєм). На завершення квесту учасники виклали його девіз — «Бібліотека. Читання. Успіх».По закінченню бібліотечної пригоди її учасники мали змогу обмінятися враженнями та новими літературними відкриттями під час чаюванням, яке підготували для своїх гостей працівники районної бібліотеки.

Також у рамках Тижня юнацького читання було оформлено книжкову виставку-хіт «Зупинись на хвилинку — подивись на новинку» та проведено експрес-опитування «Відкриваючи книгу, відкриваєш світ».


 


Т. М. Змієвська, бібліотекар кафедри видачі літератури для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.