Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кориновська О. Г. Гумористичний флешмоб «Посміхніться світу і він посміхнеться вам!» (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У рамках Тижня юнацької книги Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка провела гумористичний флешмоб «Посміхніться світу і він посміхнеться вам!».

Дійство “сміхотерапії” почалось з веселого огляду літератури біля виставки «Сміх зі сторінок відомих книжок». Ведуча познайомила з творчістю таких авторів-гумористів як Павло Глазовий, Остап Вишня, Степан Олійник, Володимир Дугніста, Євген Гуцало, Степан Руданський та ін.

Найцікавішим моментом свята була торбинка сміху, з якої всі бажаючі мали змогу дізнатися про жартівливі побажання на рік. Конкурс на вміння жартувати відбувся у вигляді читання гуморесок, розповіді анекдотів та цікавої історії з життя. Учасники були нагороджені смайликами та солодощами.

Хотілося б, звичайно, щоб День гумору був кожного місяця і приносив справжнє естетичне задоволення та посмішки на обличчях дорослих та дітей.

 

 


О. Г. Кориновська, бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.