Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Чудна Т. В. Вейп. Користь чи шкода? (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я в Березанській центральній районній бібліотеці відбулася година-застереження, присвячена актуальній темі сьогодення – палінню електронної сигарети під назвою вейп.


Захід проводився з метою донесення інформації про історію виникнення електронної сигарети та вплив вейпу на організм людини. Юнакам та дівчатам запропонували у форматі «круглого столу» обговорити тему використання модного нині у молодіжному середовищі електронного пристрою – вейпу, який створив китайський винахідник з метою позбавлення курців від тютюнової залежності.А от чи це насправді так і яка користь чи шкода від електронної сигарети – про це детальніше дізналися в процесі перегляду відеофільму «Вся правда про вейп».

На завершення учасники заходу підбили підсумки обговореної теми й виявили бажання власноруч виготовити колажі до Всесвітнього дня здоров’я, на яких у формі малюнків було зображено основні джерела здоров’я людини. Таким чином вони стали, так би мовити, пропагандистами ідей здорового способу життя серед користувачів бібліотеки.


 


Чудна Т. В., завідуюча відділом обслуговування Березанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.