Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Олександр Сизоненко: співець рідного краю (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Олександр Олександрович Сизоненко — видатний наш земляк, талановитий український письменник, член Національної спілки письменників України, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, літературної премії в галузі новелістики імені Юрія Яновського, літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького. Через усю творчість відомого українського письменника червоною стрічкою пройшла його незгасна любов до рідного краю, його широких степів, тихоплинних річок, білих хмар у високих небесах і його людей – чий трудовий і ратний подвиг возвеличив свою малу батьківщину. Олександр Олександрович Сизоненко лише тиждень не дожив до свого 95-ти річного ювілею.

20 вересня в Баштанській центральній районній бібліотеці була проведена літературна година-вшанування «О. О. Сизоненко: співець рідного краю» На захід завітали учні 9-Б класу Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 разом з вчителем зарубіжної літератури К. А. Новосад.

Бібліотекарі Т. М. Змієвська та Л. В. Штефан розповіли присутнім про життєвий шлях та творче надбання визнаного класика вітчизняної літератури, що складає понад 30 романів, повістей, збірників оповідань та публіцистичних статей. Крім української, вони виходили російською, білоруською, англійською, німецькою, польською та іншими мовами. Їх спільний тираж обчислюється мільйонами примірників.

Юнаки та дівчата ознайомилися з літературою книжкової виставки «Зоря творчості О. О. Сизоненка». Перегортаючи сторінки книжок видатного українського письменника, вони переконалися, що переважна більшість з цих творів («Степ», «Була осінь», «Мета», «Корабели», «Хто твій друг», «Підняті обрії», «Хліб з рідного поля», «Не вбивайте своїх пророків») присвячені подіям, пригодам та людям Миколаївщини, Баштанщини.

Учні із задоволенням переглянули буктрейлери за відомими творами Олександра Сизоненка «Степ» та «Білі хмари».

Світла пам’ять про Олександра Олександровича Сизоненка та його величний літературний спадок назавжди залишиться в серцях земляків. 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.