Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Криве Озеро відзначило Всеукраїнський день бібліотек (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

До Всеукраїнського Дня бібліотек у Кривоозерській центральній районній бібліотеці відбулося кілька заходів: презентація нових надходжень, екскурсія по бібліотеці, знайомство з тематичними виставками та світлинами. Багатолюдним і цікавим був батл-шоу «Веселі та кмітливі».
Криве Озеро відзначило Всеукраїнський день бібліотек


Хто розумний, хто моторніший, хто кмітливіший, а хто просто хитріший? Дві команди з Кривоозерського професійно аграрного ліцею — «Диваки» з 21 групи та «Ерудити» з 23 — спробували в цьому розібратися. Супроводжували їх класні керівники О. В. Підвисоцька, Л. М. Головатенко та майстри виробничого навчання В. В. Салабай, С. В. Білаш, Г. А. Чайка, В. В. Лохаївська. Світлана Бардичевська, бібліотекар юнацької кафедри видачі літератури підготувала десять завдань різного характеру, які супроводжувалися музичним супроводом завдяки Віталію Федьківу, оператору комп’ютерного набору. Оцінювало вправність команд журі у складі: Тетяни Желєзняк, Ірини Краєвської, Алли Лаврик.

Майже 40 присутніх в залі жваво та весело підтримували “свою” команду. Підсумовуючи цікаву гру, журі визначило переможцем команду «Диваки» з розривом у один бал, але призи отримали учасники обох команд (свято має бути радісним для всіх!), як і всі гості — позитивні емоції і весело і корисно проведений час.

Видатний давньогрецький філософ Сократ зробив свого часу висновок: «Чим більше я знаю, тим більше я не знаю.» Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалювати, насамперед себе, свій духовний світ, свої знання, уміння, навички, здібності. То ж будемо розумними та кмітливими, а бібліотека завжди у цьому допоможе!

Серед гостей були працівники Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, суб’єкти пробації, в тому числі неповнолітні, старший інспектор, майор внутрішньої служби Ачкевич Н. В., завідувач сектора культури Кривоозерської РДА Людмила Зелененька. 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.