Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Змієвська Т. М. Будьмо достойні козацького роду (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

12 жовтня в Баштанській центральній районній бібліотеці було проведено годину козацьких традицій «Будьмо достойні козацького роду», на яку завітали учні 11-б класу ОЗЗСО №1 разом з вчителем зарубіжної літератури Новосад К. А. та шкільним бібліотекарем Безручко Т. А.

Ведуча заходу Змієвська Т. М. розповіла учням про те, що 14 жовтня в Україні відзначають три свята – День захисника України, день Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Саме у цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова. Також Змієвська Т. М. розповіла присутнім про заснування Запорізької Січі на острові Мала Хортиця та про цікаві факти з життя козаків, їх звичаї і традиції.

Юнаки та дівчата активно брали участь у вікторинах «Що ти знаєш про козаків?», «Народ скаже, як зав’яже», згадували пісні про козаків.

До заходу була оформлена книжкова виставка «Є такий обов’язок – Вітчизну захищати», на якій були представлені нові видання: «Козацька енциклопедія», «Історія українського козацтва», «Нариси військової історії України», «Україна в роки Другої світової війни». З великою цікавістю присутні також переглянули краєзнавчі видання – «Баштанському роду нема переводу», «Слава героям», «Добровольчі батальйони», «Дороги війни», «Миттєвості війни» та ін.

Пишаймося нашими славетними предками, берімо приклад та прославляймо рідну країну новими перемогами та добрими справами.

Т. М. Змієвська, бібліотекар кафедри видачі літератури для юнацтва Баштанської ЦРБ
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.