Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Журба Н. І. Незламний дух українського народу (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У Березанській центральній районній бібліотеці пройшли заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Першими відвідувачами стали старшокласники, до уваги яких було запропоновано лекційний матеріал та перегляд відео про Революцію Гідності та про зміни, які відбулися після неї.


Історія Революції, фотодокументи, художнє відображення боротьби за національну гідність у творах письменників – все це пропонується відвідувачам бібліотеки на виставці «Події Революції Гідності». До уваги читачів і твори українських письменників, котрі оспівували гідність української нації.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Світла та вічна пам’ять воїнам, які віддали життя за Україну. Герої не вмирають! 

Н. І. Журба, заступник директора Березанської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.